Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm

Lex & Max
Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm
Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm
Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm
Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm
Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm
Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm

Lex & Max Amsterdam Hondenmand Blauw 70x55 cm

79,95 *
per stuk
Voorraad: 50 1-3 werkdagen
Verzendkosten: â‚¬Â 0,00
Heeft u een vraag over dit product?

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Omschrijving

Fluweel is weer helemaal hip! De stijlvolle en stevige meubelstof is nu weer net zo modern als toen. Deze mooie hondenmand in de populaire stof past in vele interieurs doordat het goed te combineren is met vele sferen. Laat uw hond de term “fluweelzacht” ervaren en urenlang zorgeloos wegdromen.
De Lex en Max “Hondenmand Amsterdam” is een prachtige stijlvolle mand met stevige opstaande wanden. De wanden zijn dusdanig gevuld dat de hond er heerlijk tegenaan kan liggen of zijn kop er op kan laten rusten zonder dat het inzakt. De mand kan rechtstreeks op de grond worden geplaatst en zal daar fungeren als lekkere loungeplek voor uw royal pet.

• Materiaal: de volledig afritsbare hoes van de mand is gemaakt van 100% Polyester. De open geritste hoes is voorzien van 5 compartimenten. Ieder compartiment heeft een eigen vulling.
• Afmeting: de totale afmeting is ±70x55x20cm (LxBxH). De afmeting van het ligoppervlak is ±40x30cm. Deze afmeting is geschikt voor de kleine hondenrassen.
• Sluiting: de hondenmand heeft 2 verborgen ritsen waardoor ze niet zichtbaar zijn en de hond er niet bij kan. Door de mand binnenstebuiten te draaien komen de ritsen tevoorschijn zodat de vulling eruit gehaald kan worden.
• Wasvoorschrift: de mand is goed afneembaar met een vochtige doek. Ook mag de hoes binnenstebuiten gewassen worden op 30°C.
• Vulling: schuim-granulaat
• Toepassing: hondenmand voor op de grond.
• Let op: draai de mand altijd eerst binnenstebuiten alvorens de ritsen te openen. Alleen zo kan de vulling eruit worden gehaald / erin worden gedaan.


De stylisten van Lex en Max zijn er niet alleen op uit om de huisdieren te voorzien van hun ultieme troon maar ook om de woonkamer te verrijken met een mooie blikvanger. Zo spreken we bij Lex en Max niet van hondenmanden maar van woonaccessoires waar de hond op mag liggen!

 

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Neem contact op

Via onderstaande opties kun je contact met ons opnemen en je vraag stellen.

Review toevoegen

Wat vind je van het artikel?

5,0